מהזדמנות ורעיון לעסק מצליח 
       יזמות עסקית, אינטרנט, ניו מדיה וטכנולוגיה 

       הרצליה - תל-אביב - רמת השרון  - כפר-סבא  - רעננה  - הוד השרון  - 
       גבעתיים - רמת-גן  - פתח-תקוה - נתניה - גבעת שמואל       


 

Spanish Russian Francais English עברית

 09-7602716
החרושת 27, רעננה ת.ד. 2384
למפת הגעה לחצו כאן
 
 
 בואו לחשוב כמו יזם - סדנא חדשה
חולמים אבל חוששים?

יש לכם הרבה רעיונות עסקיים אך לא יודעים איך לבחון ולבחור?

רוצים לגלות את היזם שבכם?


בואו  "לחשוב כמו יזם" בעזרת סדנא יחודיית לפרטים לחצו>>>
 

יזמות לאחר פרישה
להקים עסק לאחר פרישה לפנסיה זו אפשרות ריאלית
הקמת עסק היא משימה מאתגרת בכל גיל ומצב. אין עוררין שיש הבדל בין יזם צעיר המקים עסק חדש, מלא מוטיבציה ואמונה בדרכו, כשהוא משקיע את מלוא הונו וכוחו בהקמת העסק לבין אדם בוגר , בעל ניסיון חיים עם ידיעה שבחיים יש לכל מהלך שני צדדים והוא אינו מוכן לסכן את כל שבנה וצבר כעת , עם הגיעו לגיל הפרישה, אם זה בגיל 55, 60 או 67. (לרישום לסדנת מבוא ליזמות בגיל פרישה לחץ)


הידעת שרוב העסקים הזעירים הדווקא שורדים הרבה שנים
סטטיסטיקת השרידות של עסקים קטנים מראה שיש סיכון לא מבוטל בהקמת עסק ואפשר גם להפסיד הרבה אם לא מתכננים ומנהלים את העסק בקפידה תוך ניהול וגידור הסיכונים. זהו עצם העניין כשאנו בוחרים להיכנס לאפיק היזמות בגיל הפרישה. יזמות כזו צריכה להיות מסוג שתגדר סיכונים, תהיה פשוטה לניהול ופחות תלויה במצבי הרוח של השוק ואני מבטיח לכם שיש לשוק הרבה מצבי רוח. יזמות בגיל פרישה צריכה לאפשר ליזם שמקים את העסק למלא את זמנו בעיסוק מעניין, לתת משמעות ותוכן לחייו ולאפשר לו לנהל שגרת חיים שתאפשר לו ליהנות מהאפשרויות של גיל הפרישה ובמיוחד ממשפחה, פנאי ותחביבים אך יחד עם זאת להיות פעיל ותורם. בנוסף חלק מהאנשים בגיל פרישה גם זקוקים לזמן כדי לטפל בבעיות רפואיות אופייניות לגילאים מבוגרים.


פתרון ממשי להגדלת מקורות ההכנסה בזמן פרישה
אבל היבט נוסף משמעותי מאוד וחשוב הוא ההיבט הכלכלי, לעיתים כאשר אדם פורש מקורות הכנסותיו קטנות ב 30% עד 60% . יוקר המחייה , התארכות תוחלת החיים מייצרות צורך של הפרט למקורות הכנסה זמינים וחדשים גם בגיל הפרישה. הכנסה נוספת, לעיתים לא גבוה במיוחד, יכולה לאפשר לפרט לשמר ולשפר את רמת חייו בגיל הפרישה אך גם את איכות החיים, בזכות עיסוק עצמאי מכניס שיצר לעצמו.

גידור הסיכון 
סביבת העסקים הדינמית של היום, יש בה הזדמנויות רבות לאנשים שמעוניינים לפעול כיזמים בזעיר אנפין, ללא צורך לסכן את החסכונות שנחסכו במרוצת השנים לקראת הפרישה ומבלי להיכנס לסביבת עבודה תובענית ולחוצה. בעולם העכשווי כל שנדרש זה להכיר מעט  את סביבת האינטרנט ולהיות נכונים לפעול מעט מחוץ לקופסא, תוך ניצול הניסיון, ידע ומשאבים קיימים.

הזדמנויות לעסק בהשקעה מיזערית
האינטרנט, בגישת הכלכלה השיתופית (לחץ להסבר על הכלכלה השיתופית), מאפשר להרוויח כסף מעסקי אירוח של אנשים לארוחת ערב בבית, מתן שיעורים פרטיים, הסעת אנשים, יבוא ומסחר באינטרנט, יצירות ואומנות, ועד השכרת חדרים בבית לתיירים. ההשקעה בהקמת עסקים זעירים מסוג זה הם זניחים למדיי ואין צורך בידע וניסיון קודם בתחום וכל שנידרש זה רק ללמוד את הבסיס (לחץ לסדנאות מתאימות) ולהתחיל לעשות.

כמובן שזה רק ערוץ אחד מיני רבים וניתן גם להקים עסקים בתצורות יותר תובעניות בתנאי שמבינים את ההשלכות, הדרישות, יכולות  וסיכונים.  (לסדנא לתכנון הקמת עסק לחץ)

מט"י עומד לצידך ומסייע בדרך להקמת העסק
אנו במט"י רעננה שוקדים רבות כדי לסייע לך לבחון את האפשרויות להקמת עסק זעיר לגיל פרישה. נשמח ללוות אותך בתהליך הבחינה שלך ולסייע לך בהכשרה מתאימה, מידע ויעוץ . מט"י רעננה הינה עמותה ציבורית שקיימת משנת 1994 וליוותה עשרות אלפי יזמים חדשים בהקמת עסקים במרוצת השנים. מט"י רעננה זכתה בפרסים ארציים על הצטיינותה בתחום היזמות ופועלת נמרצות בכדי לשפר והטיב את השירות לקהלים רבים וחדשים. 

 

ליצרית קשר ראשוני שלח פרטים

                            שירותים ומידע רלוונטי נוסף 
 
   
סדנאות להקמת עסק בהשקעה מיזערית?
 
תכנית עסקית ומימון לעסק חדש? 
 
סדנא מתאימה לכל רעיון  (35 סדנאות שונות)

חולם/ת על  קריירה ביזמות  

קורס ניהול ביום אחד
מט"י רעננה בשיתוף בית הספר לניהול ומנהיגות מזמינים אתכם לקורס ניהול ביום אחד עם מיטב המרצים בישראל.

חדש בסדרת המדריכים
המדריך הקצר להקמת עסק 

חבילת סדנאות מוזלת

מדגדג לך יזמות ואת/ה לא בטוח/ה איך לגשת לנושא קרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

מחפש/ת משקיע למיזם!

 "בדרך שלי לעסק עצמאי"
פרויקט יזמות לדורשי עבודה 

קרן שמש
לעידוד יזמים צעירים

TheHive by Gvahim 
start-up accelerator
 
 
מטי רעננה מתמחה ב: הקמת עסק, גיבוש רעיון, יזמות עסקית, סטארט אפ, פתיחת עסק, יעוץ עסקי, הלוואות לעסקים, תוכנית עסקית ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים