מהזדמנות ורעיון לעסק מצליח 
       יזמות עסקית, אינטרנט, ניו מדיה וטכנולוגיה 

       הרצליה - תל-אביב - רמת השרון  - כפר-סבא  - רעננה  - הוד השרון  - 
       גבעתיים - רמת-גן  - פתח-תקוה - נתניה - גבעת שמואל       


 

Spanish Russian Francais English עברית

 09-7602716
החרושת 27, רעננה ת.ד. 2384
למפת הגעה לחצו כאן
 
 
 בואו לחשוב כמו יזם - סדנא חדשה
חולמים אבל חוששים?

יש לכם הרבה רעיונות עסקיים אך לא יודעים איך לבחון ולבחור?

רוצים לגלות את היזם שבכם?


בואו  "לחשוב כמו יזם" בעזרת סדנא יחודיית לפרטים לחצו>>>
 

 טיפים למסחר אלקטרוניטיפים למסחר אלקטרוני

 
חשיבות הפנייה האישית ללקוח
פנייה אישית חשובה ביותר במקרה של מסחר אלקטרוני, כלומר מכירות דרך האינטרנט. ניתן להשתמש באמצעים שונים כמוCookies , פרופילים של הלקוחות, רשימות תפוצה ממוקדות ועוד כדי ליצור פנייה אישית ללקוח בשמו הפרטי ואף לפי דפוסי הקנייה שלו.
אחד המשתמשים הבולטים ובין הראשונים שהשכילו לנצל את הפנייה האישית, הינו אתר רכישת הספרים המצליח Amazon.com
יש לשים לב, עם זאת, לא להשתמש במידע האישי ובפניה האישית בצורה מטרידה. לדוגמא: רשימות תפוצה כלליות, נתפסות לרוב כ"דואר זבל" SPAM ונשלחות לפח האלקטרוני. במקרים גרועים יותר, ההודעות מטרידות את המשתמש, ועלולות ליצור קונוטציה רעה שלו עם השירות או המוצר שברצונכם לשווק.
 
היכולת לאסוף נתונים ומידע על המשתמשים והרוכשים באתר, חשוב מאוד גם לצורך שימור נאמנות הלקוחות. ניתן לפנות באופן אקטיבי ללקוחות, או ברגע שהם נכנסים שוב לאתר, להציע להם מבצע מיוחד או הטבה מיוחדת מותאמת לאופי הרכישות שלהם בעבר.
 
שיטות תשלום באינטרנט
כיום רוב המסחר האלקטרוני נעשה דרך שימוש בכרטיסי אשראי. אולם, ישנם אנשים שאין בבעלותם כרטיס אשראי או שהם אינם מרגישים בנוח להשתמש בו דרך האינטרנט.
בשל כך, הומצאו שיטות תשלום אונליין כמו ה- PayPal ו- MODASolutions אשר באמצעותם הלקוח מעביר את התשלום ישירות מחשבון הבנק האלקטרוני שלו. חלק מהלקוחות נוטים לסמוך יותר על חשבון הבנק דרך האינטרנט ולהעביר ממנו תשלום, במקום להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלהם.
כמו כן, שיטות תשלום אלו מאפשרות נגישות גבוהה יותר לרכישות של ילדים דרך האינטרנט. החשבון מועבר להורים, אשר מאשרים את הרכישה, ויש אפשרות לתת לילד לרכוש מחשבון הבנק שלו אם רוצים.
הצעירים הינם קהל יעד חשוב ומתפתח בתחום המסחר האלקטרוני. הם מאוד פעילים באינטרנט, וככל שאפשרויות התשלום באינטרנט נוחות ובטוחות יותר, כך גם צעירים יותר לוקחים חלק במסחר.
 
בנוסף, אפשרויות התשלום החדשות מאפשרות לעסקים קטנים שלא יכלו להרשות לעצמם את שירות התשלום בכרטיסי אשראי, לקחת חלק במסחר האלקטרוני.
 
 
תחזוק האתר
תחזוק האתר קריטי לשם קיום המסחר האלקטרוני. אם הצלחתם להביא את הלקוח למצב שהוא מוכן לרכישה, אסור לתת לתקלות טכנולוגיות להביא להכשלתה. יש סיכוי טוב שלקוח אשר נקלע לבעיה ברכישה, יעבור לאתר מתחרה וישלים את הרכישה שם. גם אם הוא יתעקש ויתאמץ כדי לקיים את הרכישה מהאתר שלכם, אין ספק שזה ישאיר לו טעם רע בפה, ויפגע בסיכויים שהלקוח יחזור לרכוש דרך האתר שלכם בעתיד או ימליץ עליו לחברים.
ישנן תוכנות שמאפשרות מעקב ובקרה על האתר לצורך איתור בעיות וטיפול בהן באופן שוטף, כמו שמציעה החברה Technology TeaLeaf http://www.tealeaf.com )).   
 
 
 
לאתר באנגלית:
 

Go Back  Print  Send Page

חולם/ת על  קריירה ביזמות  

קורס ניהול ביום אחד
מט"י רעננה בשיתוף בית הספר לניהול ומנהיגות מזמינים אתכם לקורס ניהול ביום אחד עם מיטב המרצים בישראל.

חדש בסדרת המדריכים
המדריך הקצר להקמת עסק 

חבילת סדנאות מוזלת

מדגדג לך יזמות ואת/ה לא בטוח/ה איך לגשת לנושא קרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

מחפש/ת משקיע למיזם!

 "בדרך שלי לעסק עצמאי"
פרויקט יזמות לדורשי עבודה 

קרן שמש
לעידוד יזמים צעירים

TheHive by Gvahim 
start-up accelerator
 
 
מטי רעננה מתמחה ב: הקמת עסק, גיבוש רעיון, יזמות עסקית, סטארט אפ, פתיחת עסק, יעוץ עסקי, הלוואות לעסקים, תוכנית עסקית ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים