מהזדמנות ורעיון לעסק מצליח 
       יזמות עסקית, אינטרנט, ניו מדיה וטכנולוגיה 

       הרצליה - תל-אביב - רמת השרון  - כפר-סבא  - רעננה  - הוד השרון  - 
       גבעתיים - רמת-גן  - פתח-תקוה - נתניה - גבעת שמואל       


 

Spanish Russian Francais English עברית

 09-7602716
החרושת 27, רעננה ת.ד. 2384
למפת הגעה לחצו כאן
 
 
 בואו לחשוב כמו יזם - סדנא חדשה
חולמים אבל חוששים?

יש לכם הרבה רעיונות עסקיים אך לא יודעים איך לבחון ולבחור?

רוצים לגלות את היזם שבכם?


בואו  "לחשוב כמו יזם" בעזרת סדנא יחודיית לפרטים לחצו>>>
 

 שיווק באמצעות ניוזלטרשיווק באמצעות הניוזלטר

ניוזלטר הינו עלון אלקטרוני הנשלח לרשימת לקוחות, וכולל מידע ועדכונים על תחום מסוים. כבעל עסק אתה יכול לפרסם מודעות על העסק שלך בניוזלטרים שונים או ליצור ניוזלטר משל עצמך.הפורמט של הניוזלטר שונה מאי מייל רגיל. הוא דומה יותר למכתב וכולל עיצוב ייחודי, ונשלח כל פרק זמן קבוע. בשונה מכניסה לאתר שנעשית ביוזמת הגולש, ניוזלטר נשלח אל הגולש. לא נדרשת מהלקוח פעולה אקטיבית, חוץ מאשר הסכמתו או הירשמותו הראשונית לקבלת השירות.
 
 
האפקטיביות של פרסום מודעה בניוזלטר היא בכך שהוא פונה לאנשים שמתעניינים בתחום העניין המסוים בו עוסק הניוזלטר, ושהם מקבלים אותו על בסיס בקשתם לצורך קריאה אישית. במקום לפרסם בעיתון שפונה לכלל האוכלוסייה, הניוזלטר מתמקד בפלח שוק מסוים. לעומת פירסום בבאנר, שלא בטוח שישימו לב אליו, את הניוזלטר אנשים מבקשים לקבל, ולכן סיכוי רב יותר שישימו לב למודעה שלך.
 
 
 
חשוב מאוד לפרסם בניוזלטר שעוסק בתחום שאתה מעריך שיכול לעניין את קהל היעד שלך. בנוסף, חשוב להכיר את הניוזלטר לפני הפרסום בו. בדוק אם מדובר בניוזלטר רציני שמספק תוכן לקוראיו, ועקוב במשך מספר שבועות אחר סוגי הפרסומים המופיעים בו. יתרון נוסף של הניזולטר, הוא שתוכל לחשוף את אותם האנשים כמה פעמים רצופות לעסק ולמוצר שלך. ברוב הפעמים, דרושה חשיפה חוזרת של קורא בפני אותה מודעה עד שהוא מחליט להתעניין או לבצע החלטת קנייה.
 
 
 
במידה ואתה רוצה לפרסם מודעה שכוללת הטבה ייחודית, ייתכן ויסכימו לפרסם אותה בחינם מתוך התפיסה שאתה מציע הטבה משתלמת לקוראים.אם ברצונך לחפש איזה ניוזלטר עוסק בתחום בו אתה מעוניין לפרסם, הקלד את המילה        newsletter + המילה שמתארת את התחום המבוקש. בעברית ניתן לערוך חיפוש באמצעות המילה "ניוזלטר" או במילה "מגזין".היתרון ביצירת ניוזלטר עצמאי טמון בכך שאתם אלו שיוצרים את הקשר הרציף עם הלקוחות ויוצרים לעסק שם אמין ומקצועי בתחום. עם זאת, יצירת ניוזלטר דורשת השקעה הן באיסוף המידע והן בניהולו מול הלקוחות.
 
 
 

Go Back  Print  Send Page

חולם/ת על  קריירה ביזמות  

קורס ניהול ביום אחד
מט"י רעננה בשיתוף בית הספר לניהול ומנהיגות מזמינים אתכם לקורס ניהול ביום אחד עם מיטב המרצים בישראל.

חדש בסדרת המדריכים
המדריך הקצר להקמת עסק 

חבילת סדנאות מוזלת

מדגדג לך יזמות ואת/ה לא בטוח/ה איך לגשת לנושא קרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

מחפש/ת משקיע למיזם!

 "בדרך שלי לעסק עצמאי"
פרויקט יזמות לדורשי עבודה 

קרן שמש
לעידוד יזמים צעירים

TheHive by Gvahim 
start-up accelerator
 
 
מטי רעננה מתמחה ב: הקמת עסק, גיבוש רעיון, יזמות עסקית, סטארט אפ, פתיחת עסק, יעוץ עסקי, הלוואות לעסקים, תוכנית עסקית ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים